İnternet sitemiz yenilendi! Artık yenilenen arayüzümüz ile bizi daha yakından tanıyabilir, kültür-sanat alanındaki haberlerden oluşan güncel içeriklere ulaşabilirsiniz.

Sitenin Yapısı

Oluşumlar > Kültür sanat hayatına kalıcı değerler kazandırarak katkıda bulunabilmek amacıyla hayallerimizi, sanatseverlerin hayalleri ile birleştirip sanatsal oluşumlar ürettik ve oluşumlar başlığında bir araya getirdik. Bu oluşumlar hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sanatçı Yönetimi > Birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğumuz sanatçı ve toplulukları buradan görebilir, onlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Prodüksiyon > Bu alanda karşımıza 2 kategori çıkıyor. Teknik Prodüksiyon bölümünde bugüne kadar teknik prodüksiyon anlamında destek verdiğimiz projeleri görebilirsiniz. Backline bölümünde ise kiralama yapabileceğiniz senfoni orkestrası enstrüman ve elemanlarına ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Projeler > Bu bölümde kurumlar için özel olarak hazırlanan müzik, opera, bale, modern dans gibi birçok sanat dalının farklı disiplinlerinden örneklerin harmanlandığı projeleri, video ve görselleriyle görebilirsiniz.

Konserler > Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz konserlerden seçkileri geçmiş ve gelecek konserler olarak iki kategoride topladık. En güncel konserlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Blog > Kültür-sanat alanında yurtiçi ve yurtdışından güncel içerikleri bir araya topladığımız sayfada ilgili haberlere yorum yaparak etkileşime geçebilir, bizlere başvurarak yazmak istediğiniz alanın yazarı olabilirsiniz!

İletişim: info@allaturcamusic.com

Yorum Yaz