Avrasya Filarmoni Orkestrası

İsmini, Avrupa ve Asya kıtası isimlerinin birleşimi olan Avrasya'dan alan orkestra, Batı ve Doğu kültürlerinin müzikal değerlerine sahip çıkmak ve kültür sanat hayatına kalıcı değerler kazandırabilmek misyonu ile kurulmuştur. Türkiye’nin en seçkin müzisyenlerinden oluşan Avrasya Filarmoni Orkestrası, Mario Frangoulis, Sarah Brightman, Gheorghe Zamfir, IL Divo, Haris Alexiou, Alessandro Safina, Sezen Aksu, Sertab Erener, Kubat, MFÖ, Mor ve Ötesi, Fatih Erkoç, Zuhal Olcay, Hakan Aysev, Teoman, Cihat Aşkın, Cengiz Özkan, İdil Biret, Emir Ersoy, Dilek Türkan, Tevfik Rodos, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Pınar Deniz gibi birçok önemli isim ve topluluğa eşlik etmiştir. Orkestra bugüne kadar Rengim Gökmen, Murat Cem Orhan, Hasan Niyazi Tura, Oğuzhan Kavruk, Oğuzhan Balcı ve Orçun Orçunsel yönetiminde konserler gerçekleştirmiştir.

CRR Senfoni Orkestrası

Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası, faaliyetlerine ‘Opera Orkestrası’ olarak 1995 yılında Ü. Hacıbeyov’un ‘Arşın Mal Alan’ Opereti ile başlamıştır. Türkiye’de ilk yerel yönetime bağlı olarak çalışan orkestra olan CRR Senfoni, kuruluşundan bu yana program içerikleri ile dikkat çekmiş ve başarılı konserler vermiştir. CRR Senfoni Orkestrası’nı yöneten şefler arasında Sir James Galway, Tadeus Strugala, Yoel Levi, David Gimenez, Orhan Şallıel, Emin Güven Yaşlıçam, Gürer Aykal, Rengim Gökmen, eşlik ettiği sanatçılar arasında ise, Jose Carreras, Eva Lind, İdil Biret, Suna Kan, Maxim Fedetov, Cihat Aşkın, Fazıl Say, Zehra Yıldız, Hasan Niyazi Tura, Alisom Balsom, Musica Nuda gibi ünlü isimler vardır. Her zaman kaliteli, yenilikçi yaklaşımları ve yorumları ile dikkat çeken CRR Senfoni Orkestrası, 28 Nisan 2001 tarihinde Köln Filarmoni’nin davetlisi olarak, 27 Mart 2003 tarihinde de Budapeşte Bahar Festivali kapsamında Macaristan’da konser veren ilk Türk orkestrası olmanın gururunu taşımaktadır.

Orchestra'Sion

Orkestra Şefi, Orçun Orçunsel

Orchestra’ Sion’un ortaya çıkmasında genç bir Türk piyanist ve orkestra şefi ile kapılarını ve eğitimini müziğe açmak isteyen Frankofon bir kurumun bir araya gelmesi rol oynamıştır. Notre Dame de Sion’un desteği ve daimî şefi olan Orçun Orçunsel’in girişimi ile kurulan NDS orkestrası, ilk konserlerini 2008 yılında verdi. Önceki konserlerinin başarısından, müzisyenlerinin coşku ve yeteneğinden, sanatseverlerin desteğinden cesaret bulan NDS orkestrası, Orchestra’ Sion adını resmen 2010 yılında aldı. Orkestra; 21 genç Türk profesyonel müzisyen, kariyerlerinin başlangıcında bulunan parlak solistler ve zaman zaman bunlara eklenen ünlü solistlerden oluşuyor. Orchestra’Sion’un repertuarı klasik orkestra repertuvarı olmakla birlikte, konserler boyunca Arjantin Tangoları ve Orçun Orçunsel’in aranjman ve besteleriyle de ayrıca zenginleşmiştir.

MozART Group

"Komik Virtüözler"

25 yılda,
4 kıtada,
40 ülkede,
2000’in üzerinde şov!

«Bir klasik müzik eserini tuval gibi düşünün... Temasını, altyapısını, görkemli ve seçkin müzikal çağrışımlar ile çevreleyin... Ortaya çıkan eser dinleyeciler üzerinde şaşırtıcı, büyüleyici, kahkaha ve gözyaşları ile karışık bir etki bıraksın...»

MozART’ın yarattığı müzikal kabarede eğlence ve kahkahanın kaynağını kelimeler yerine müzik oluşturmaktadır. Varşova ve Lodz’un en prestijli müzik akademilerinden mezun bu dört arkadaş klasik müziği esprili bir şekilde yorumlamaktadır.